Zapisy

Dane dziecka:

Dane rodzica:

Proces rekrutacji do przedszkola

Trochę teorii. 🙂 Liczba komórek mózgowych dziecka w dniu urodzin jest tak duża, że przekracza liczbę niezbędną do prowadzenia życia pełnego osiągnięć. Jednak nie liczba komórek nerwowych mózgu decyduje o inteligencji, a liczba połączeń wytworzonych między tymi komórkami. Połączenia są tworzone poprzez doświadczenia i myśli, którymi kierujemy stwarzając Państwa maluszkom bogate, stymulujące środowisko w naszym przedszkolu. Podczas pracy z dziećmi rozwijamy każdy rodzaj inteligencji. Uczymy poprzez dobry przykład, a nie pouczanie i odgórne nakazywanie:) Nauka języka angielskiego odbywa się aktywnie, wykorzystując wszystkie zmysły, poprzez swobodną twórczą zabawę, doświadczanie i działania artystyczne.  

Po otrzymaniu wioadomości z  danymi do kontaktu postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie i ustalić termin spotkania. :).

Tutaj odpowiemy na wszystkie nurtujace Państwa pytania dotyczące rozpoczęcia edukacji przedszkolnej maluszka. 🙂 Oprowadzimy Państwa po wszystkich zakamarkach naszego przedszkola i opowiemy o funkcjonalności i przeznaczeniu pomieszczeń. 🙂

Czekamy na Państwa decyzję. Nastepnie spotykamy się w celu omówienia wszytskich szczegółów naszej współpracy. 🙂